Počasie Granja Santa Anita dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Granja Santa Anita na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
30 / 16°C
| 0.1 mm | 6 km/h |
| 18 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 19:25
PO HODINÁCH
západ slnka 19:25
|
|
Predpoveď počasia Granja Santa Anita, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 64 % | 11 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 69 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 27 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 17 % | 1 °C | 28 % | 0% | 0% | 11% | 26% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1006 hPa | 11 % | -3 °C | 35 % | 0% | 0% | 34% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 35 % | 4 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 48 % | 4 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1012 hPa | 16 % | 0 °C | 31 % | 0% | 0% | 22% | 10% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 17 % | 0 °C | 78 % | 0% | 0% | 48% | 60% | |
Granja Santa Anita, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,8356; -102,7536
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 1640 m
Administratívna časť:
- Estado de Aguascalientes, Aguascalientes, Aguascalientes
- Calvillo, Calvillo, Aguascalientes
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Granja Santa Anita, Mexiko. Predpoveď počasia Granja Santa Anita.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Granja Santa Anita dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Granja Santa Anita
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 19:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 13:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 20:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 20:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:05 | 22.05.2026 00:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |