Počasie Guadalajara dnes
| 24 °C | 25 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 21:00 |
východ slnka 06:14
západ slnka 19:25
PO HODINÁCH
západ slnka 19:25
Predpoveď počasia Guadalajara 19. máj 2026
Cez deň jasno, poludnie dažďové prehánky, večer polojasno. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 3,8 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Guadalajara, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1015 hPa | 57 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 60 % | 12 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1014 hPa | 62 % | 12 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1014 hPa | 63 % | 12 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1014 hPa | 65 % | 12 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1014 hPa | 66 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1014 hPa | 66 % | 12 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1015 hPa | 63 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 51 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 41 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 34 % | 9 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 28 % | 8 °C | 26 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 25 % | 8 °C | 24 % | 0% | 0% | 20% | 4% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 23 % | 7 °C | 47 % | 0% | 0% | 36% | 17% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 22 % | 7 °C | 81 % | 0% | 0% | 74% | 28% | |
| 15:00
23:00
| silný dážď | 32 °C 31 °C |
1,7 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 22 % | 7 °C | 94 % | 0% | 0% | 85% | 58% | |
| 16:00
00:00
| silný dážď | 29 °C 28 °C |
1,8 mm | 4.0 m/s14 km/h západný |
1010 hPa | 31 % | 10 °C | 96 % | 0% | 0% | 75% | 85% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 28 °C |
0,2 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1011 hPa | 37 % | 12 °C | 54 % | 0% | 0% | 9% | 50% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západný |
1010 hPa | 31 % | 9 °C | 82 % | 0% | 0% | 32% | 73% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 42 % | 11 °C | 71 % | 0% | 0% | 8% | 69% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 49 % | 12 °C | 21 % | 0% | 0% | 7% | 14% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 56 % | 13 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 1% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 58 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 2% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 63 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1016 hPa | 70 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 21 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1017 hPa | 72 % | 14 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 02:00
10:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 18 °C |
0,1 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1019 hPa | 75 % | 13 °C | 39 % | 0% | 4% | 36% | 7% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 74 % | 13 °C | 14 % | 0% | 0% | 13% | 3% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 76 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 78 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1016 hPa | 77 % | 13 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1017 hPa | 76 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 63 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1017 hPa | 55 % | 13 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 49 % | 13 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 39 % | 12 °C | 37 % | 0% | 0% | 11% | 28% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1014 hPa | 30 % | 10 °C | 31 % | 0% | 0% | 18% | 16% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 24 % | 8 °C | 35 % | 0% | 0% | 31% | 6% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1010 hPa | 20 % | 6 °C | 44 % | 0% | 0% | 27% | 23% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západný |
1009 hPa | 16 % | 3 °C | 28 % | 0% | 0% | 10% | 20% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 13 % | 0 °C | 23 % | 0% | 0% | 2% | 21% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 12 % | 0 °C | 18 % | 0% | 0% | 1% | 16% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 12 % | 0 °C | 26 % | 0% | 0% | 7% | 21% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severozápadný |
1009 hPa | 26 % | 7 °C | 24 % | 0% | 0% | 10% | 16% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severozápadný |
1010 hPa | 32 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 40 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 47 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 51 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Guadalajara, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,6668; -103,3918
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 385 629
Nadmorská výška: 1601 m
Administratívna časť:
- Estado de Jalisco, Guadalajara
- Guadalajara, Guadalajara
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Guadalajara, Mexiko. Predpoveď počasia Guadalajara.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Guadalajara dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Guadalajara
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 9,6 °C | 6,3 °C | 13,6 °C | |
| február | 10,4 °C | 6,5 °C | 14,8 °C | |
| marec | 12,7 °C | 8,3 °C | 17,4 °C | |
| apríl | 15,5 °C | 11,1 °C | 20,3 °C | |
| máj | 17,1 °C | 12,7 °C | 21,8 °C | |
| jún | 16,4 °C | 12,3 °C | 20,9 °C | |
| júl | 14,6 °C | 10,8 °C | 18,6 °C | |
| august | 14,5 °C | 11,0 °C | 18,5 °C | |
| september | 14,2 °C | 10,9 °C | 17,8 °C | |
| október | 13,2 °C | 9,9 °C | 17,1 °C | |
| november | 12,3 °C | 9,0 °C | 16,4 °C | |
| december | 10,1 °C | 6,9 °C | 13,8 °C |
Astronomické informácie Guadalajara
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 19:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 19:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 20:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 20:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:56 | 19.05.2026 22:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |