Počasie Guadalupe, Coahuila dnes
Predpoveď počasia Guadalupe, Coahuila 26. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 35 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Guadalupe, Coahuila, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 78 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1005 hPa | 92 % | 20 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 36 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1005 hPa | 47 % | 19 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1001 hPa | 41 % | 19 °C | 54 % | 0% | 0% | 1% | 53% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 75 % | 22 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1005 hPa | 90 % | 21 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 36 °C |
0,2 mm | 4.5 m/s16 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 27 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 34 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 2% | |
Guadalupe, Coahuila, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 27,9280; -101,4089
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 408 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- Múzquiz, Melchor Múzquiz
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Guadalupe, Coahuila, Mexiko. Predpoveď počasia Guadalupe, Coahuila.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Guadalupe, Coahuila dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Guadalupe, Coahuila
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Guadalupe, Coahuila
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 19:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 20:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 20:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:00 | 26.04.2026 03:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |