Počasie Guadalupe Santa Ana týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Guadalupe Santa Ana na tento a budúci týždeň.
Utorok 28. apríl
36 / 18°C
| 0.0 mm | 4 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Guadalupe Santa Ana, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1012 hPa | 54 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1011 hPa | 17 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 36 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1005 hPa | 14 % | 4 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 37 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 62 % | 10 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 19 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 35 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 15 % | 5 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
Guadalupe Santa Ana, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,0914; -98,1208
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 2 195
Nadmorská výška: 1100 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Guadalupe, Guadalupe Santa Ana
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Guadalupe Santa Ana, Mexiko. Predpoveď počasia Guadalupe Santa Ana.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Guadalupe Santa Ana dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Guadalupe Santa Ana
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 18:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 12:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 19:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 20:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:43 | 28.04.2026 04:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |