Počasie Guadalupe Segundo Fracción Primera dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Guadalupe Segundo Fracción Primera na 10 dní.
Piatok 22. máj
27 / 14°C
| 1.0 mm | 10 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:14
PO HODINÁCH
západ slnka 19:14
|
|
Predpoveď počasia Guadalupe Segundo Fracción Primera, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 14 °C | 69 % | 0% | 0% | 45% | 42% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 12 °C | 44 % | 0% | 44% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 27 °C 26 °C |
0,5 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 32 % | 8 °C | 15 % | 0% | 0% | 15% | 0% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 19 °C |
0,5 mm | 5.2 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 58 % | 11 °C | 57 % | 0% | 2% | 32% | 36% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1016 hPa | 93 % | 14 °C | 72 % | 0% | 0% | 16% | 67% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1016 hPa | 93 % | 12 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 26 °C 26 °C |
5,2 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1014 hPa | 39 % | 11 °C | 92 % | 0% | 6% | 11% | 91% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 21 °C 22 °C |
1,3 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 66 % | 14 °C | 71 % | 0% | 0% | 32% | 59% | |
Guadalupe Segundo Fracción Primera, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,4411; -100,2961
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 123
Nadmorská výška: 2206 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Guadalupe Segundo Fracción Primera, Mexiko. Predpoveď počasia Guadalupe Segundo Fracción Primera.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Guadalupe Segundo Fracción Primera dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Guadalupe Segundo Fracción Primera
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 20:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:58 | 23.05.2026 01:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |