Počasie Guatemala, Guerrero zajtra
Predpoveď počasia Guatemala, Guerrero 27. apríl 2026
Cez deň od rána zamračené, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 30 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Guatemala, Guerrero, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 79 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 87 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1010 hPa | 62 % | 24 °C | 52 % | 0% | 50% | 2% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1008 hPa | 72 % | 24 °C | 60 % | 0% | 14% | 0% | 53% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1010 hPa | 85 % | 24 °C | 25 % | 0% | 3% | 0% | 22% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 89 % | 23 °C | 17 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1011 hPa | 64 % | 24 °C | 48 % | 0% | 47% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 68 % | 23 °C | 20 % | 0% | 0% | 2% | 18% | |
Guatemala, Guerrero, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,6914; -99,5923
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 424
Nadmorská výška: 16 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- San Marcos, San Marcos, Guerrero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Guatemala, Guerrero, Mexiko. Predpoveď počasia Guatemala, Guerrero.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Guatemala, Guerrero dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Guatemala, Guerrero
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:15 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:52 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 19:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:00 | 20:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:59 | 27.04.2026 03:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |