Počasie Guetones pozajtra
| 28 °C | 26 °C | 09:00 | |
| 36 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 38 °C | 35 °C | 15:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 19:17
PO HODINÁCH
západ slnka 19:17
Predpoveď počasia Guetones 28. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 38 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 21 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Guetones, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 27 % | 2 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 30 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 31 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 30 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 30 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 31 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1014 hPa | 31 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1015 hPa | 30 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 24 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1015 hPa | 21 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1014 hPa | 17 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 12 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 10 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 37 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 10 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 38 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 10 % | 1 °C | 17 % | 0% | 0% | 1% | 17% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 38 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 9 % | 0 °C | 30 % | 0% | 0% | 6% | 26% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 38 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 9 % | 0 °C | 19 % | 0% | 0% | 7% | 13% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 38 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 9 % | 0 °C | 15 % | 0% | 0% | 10% | 4% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 36 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 9 % | 0 °C | 48 % | 0% | 0% | 45% | 9% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 21 % | 0 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 27 % | 1 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 36 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 10 % | 0 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 24% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 37 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1003 hPa | 8 % | -2 °C | 33 % | 0% | 0% | 28% | 10% | |
Guetones, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,5564; -103,2778
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2096 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Tepechitlán, Tepechitlán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Guetones, Mexiko. Predpoveď počasia Guetones.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Guetones dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Guetones
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 19:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 12:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 19:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:33 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:05 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:04 | 28.04.2026 04:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |