Počasie Guicia týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Guicia na tento a budúci týždeň.
Piatok 22. máj
33 / 18°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
| 21 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 30 °C | 18:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 19:27
PO HODINÁCH
západ slnka 19:27
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Guicia, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 38 % | 6 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 50 % | 7 °C | 26 % | 0% | 0% | 18% | 25% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 18 % | 4 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západný |
1005 hPa | 14 % | 1 °C | 17 % | 0% | 0% | 13% | 5% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1013 hPa | 38 % | 6 °C | 87 % | 0% | 0% | 6% | 86% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1014 hPa | 47 % | 7 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 18 % | 3 °C | 25 % | 0% | 0% | 1% | 24% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 17 % | 4 °C | 62 % | 0% | 0% | 18% | 53% | |
Guicia, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,7139; -103,0000
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1547 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Jalpa, Jalpa, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Guicia, Mexiko. Predpoveď počasia Guicia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Guicia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Guicia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 19:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:48 | 13:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 20:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 20:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:08 | 23.05.2026 01:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |