Počasie Guillermo Vélez pozajtra
Predpoveď počasia Guillermo Vélez 28. apríl 2026
Cez deň jasno, večer polojasno. Najvyššia teplota 35 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Guillermo Vélez, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 92 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1008 hPa | 95 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1008 hPa | 96 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1008 hPa | 96 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 96 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 96 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 92 % | 23 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 80 % | 23 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 69 % | 23 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1011 hPa | 61 % | 23 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 55 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1010 hPa | 52 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1007 hPa | 61 % | 23 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1009 hPa | 98 % | 24 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1010 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 54 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1005 hPa | 65 % | 23 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
Guillermo Vélez, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,0636; -97,6261
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 100
Nadmorská výška: 148 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Álamo Temapache, Temapache
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Guillermo Vélez, Mexiko. Predpoveď počasia Guillermo Vélez.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Guillermo Vélez dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Guillermo Vélez
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 18:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 12:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 19:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:41 | 28.04.2026 04:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |