Počasie Herón Proal týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Herón Proal na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
30 / 25°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 28 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 37 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 18:46
PO HODINÁCH
západ slnka 18:46
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Herón Proal, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 61 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1008 hPa | 73 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 38 % | 20 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1004 hPa | 74 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 83 % | 23 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 75 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 42 % | 21 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
Herón Proal, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,0131; -96,0972
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 786
Nadmorská výška: 6 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Alvarado, Alvarado, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Herón Proal, Mexiko. Predpoveď počasia Herón Proal.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Herón Proal dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Herón Proal
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 18:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:21 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:25 | 29.04.2026 04:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |