Počasie Huejonapa dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Huejonapa na 10 dní.
Piatok 1. máj
31 / 14°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 17 °C | 15 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 28 °C | 18:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 18:53
PO HODINÁCH
západ slnka 18:53
|
|
Predpoveď počasia Huejonapa, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 39 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1011 hPa | 64 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 25 % | 7 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 15 % | 1 °C | 41 % | 0% | 0% | 4% | 40% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 53 % | 9 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 72 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 28 °C |
1,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 29 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 34 % | 8 °C | 90 % | 0% | 0% | 34% | 85% | |
Huejonapa, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,4697; -97,9215
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 753
Nadmorská výška: 1785 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Huejonapa, Mexiko. Predpoveď počasia Huejonapa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Huejonapa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Huejonapa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 18:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 19:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 19:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 20:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:14 | 01.05.2026 05:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |