Počasie Huerta Grande pozajtra
Predpoveď počasia Huerta Grande 28. apríl 2026
Cez deň jasno, večer polojasno. Najvyššia teplota 30 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Huerta Grande, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 82 % | 23 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 90 % | 23 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 69 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1008 hPa | 72 % | 23 °C | 24 % | 0% | 0% | 3% | 21% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1011 hPa | 89 % | 24 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1010 hPa | 92 % | 23 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 68 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1007 hPa | 74 % | 23 °C | 10 % | 0% | 0% | 3% | 7% | |
Huerta Grande, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,7185; -99,1930
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 54
Nadmorská výška: 23 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Florencio Villarreal, Cruz Grande, Guerrero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Huerta Grande, Mexiko. Predpoveď počasia Huerta Grande.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Huerta Grande dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Huerta Grande
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 18:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 19:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 19:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 20:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:48 | 28.04.2026 04:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |