Počasie Huetamo vikend
Predpoveď počasia pre mesto Huetamo na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň ráno oblačno, dopoludnie sa jasno, poludnie slabé dažďové prehánky, večer zamračené.
Piatok 22. máj
33 / 24°C
| 8.9 mm | 5 km/h |
| 27 °C | 33 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 05:41
západ slnka 18:44
PO HODINÁCH
západ slnka 18:44
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Huetamo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 33 °C |
7,4 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 90 % | 25 °C | 14 % | 0% | 4% | 2% | 7% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
33 °C 38 °C |
0,6 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 56 % | 23 °C | 13 % | 0% | 1% | 2% | 10% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 30 °C 36 °C |
0,8 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 78 % | 25 °C | 89 % | 0% | 1% | 2% | 88% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1011 hPa | 98 % | 24 °C | 84 % | 0% | 0% | 0% | 84% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 24 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
33 °C 38 °C |
0,9 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 54 % | 22 °C | 83 % | 0% | 2% | 6% | 82% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 72 % | 24 °C | 95 % | 0% | 0% | 7% | 94% | |
Huetamo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,6631; -94,0125
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 7
Nadmorská výška: 18 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Las Choapas, Las Choapas, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Huetamo, Mexiko. Predpoveď počasia Huetamo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Huetamo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Huetamo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 18:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:12 | 13:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 19:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 19:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:21 | 20:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:36 | 23.05.2026 00:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |