Počasie Huitiupan zajtra
Predpoveď počasia Huitiupan 27. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Huitiupan, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 85 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 80 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 38 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1008 hPa | 22 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1007 hPa | 46 % | 18 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 64 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1012 hPa | 63 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 38 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 16 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 36 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Huitiupan, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,1724; -92,6862
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 2 857
Nadmorská výška: 320 m
Administratívna časť:
- Estado de Chiapas, Tuxtla Gutiérrez
- Huitiupán, Huitiupan
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Huitiupan, Mexiko. Predpoveď počasia Huitiupan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Huitiupan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Huitiupan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 18:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:08 | 12:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 18:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 19:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 19:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:30 | 27.04.2026 03:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |