Počasie Iglesia Vieja (Teteles) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Iglesia Vieja (Teteles) na 10 dní.
Sobota 23. máj
25 / 16°C
| 6.5 mm | 8 km/h |
| 19 °C | 21 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 19:00
PO HODINÁCH
západ slnka 19:00
|
|
Predpoveď počasia Iglesia Vieja (Teteles), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 86 % | 16 °C | 72 % | 0% | 0% | 0% | 72% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 86 % | 13 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 26 °C |
4,2 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 48 % | 13 °C | 12 % | 0% | 6% | 3% | 3% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
2,2 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 83 % | 17 °C | 99 % | 0% | 0% | 60% | 98% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h východný |
1017 hPa | 80 % | 15 °C | 81 % | 0% | 0% | 54% | 78% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 17 °C 18 °C |
3,2 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1016 hPa | 83 % | 13 °C | 92 % | 0% | 1% | 0% | 92% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 23 °C 25 °C |
1,5 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1016 hPa | 67 % | 16 °C | 97 % | 0% | 1% | 7% | 96% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 21 °C 22 °C |
0,6 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1015 hPa | 72 % | 16 °C | 99 % | 0% | 30% | 67% | 98% | |
Iglesia Vieja (Teteles), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,3607; -97,5858
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 16
Nadmorská výška: 1790 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Tehuacán, Tehuacán, Puebla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Iglesia Vieja (Teteles), Mexiko. Predpoveď počasia Iglesia Vieja (Teteles).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Iglesia Vieja (Teteles) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Iglesia Vieja (Teteles)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 19:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 20:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:50 | 23.05.2026 00:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |