Počasie Ignacio Gutiérrez Villarreal zajtra
| 31 °C | 35 °C | 09:00 | |
| 38 °C | 41 °C | 12:00 | |
| 40 °C | 42 °C | 15:00 | |
| 31 °C | 32 °C | 21:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 18:42
PO HODINÁCH
západ slnka 18:42
Predpoveď počasia Ignacio Gutiérrez Villarreal 27. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 40 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ignacio Gutiérrez Villarreal, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 77 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 79 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 80 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 83 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 85 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 86 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 88 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 82 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 72 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 61 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 51 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 42 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 38 °C 41 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 35 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 39 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 31 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 40 °C 42 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 27 % | 17 °C | 7 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 40 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 25 % | 16 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 40 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 25 % | 16 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 26 % | 16 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 37 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 31 % | 17 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 37 % | 17 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 39 % | 17 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 41 % | 16 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 47 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 53 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 58 % | 19 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 65 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 70 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 76 % | 21 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 81 % | 22 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 88 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 84 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 74 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 60 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1011 hPa | 46 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1011 hPa | 38 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 33 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 39 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 28 % | 17 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 23 % | 14 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 2% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 23 % | 14 °C | 8 % | 0% | 0% | 3% | 6% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 24 % | 15 °C | 7 % | 0% | 0% | 2% | 5% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 38 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 26 % | 15 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 32 % | 16 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1007 hPa | 38 % | 17 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1008 hPa | 41 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 45 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 49 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 55 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Ignacio Gutiérrez Villarreal, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,0633; -95,5956
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 26 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Isla, Isla, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ignacio Gutiérrez Villarreal, Mexiko. Predpoveď počasia Ignacio Gutiérrez Villarreal.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ignacio Gutiérrez Villarreal dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ignacio Gutiérrez Villarreal
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 18:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:19 | 12:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 19:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 19:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:41 | 27.04.2026 03:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |