Počasie Isla de Aguada, Campeche vikend
Predpoveď počasia pre mesto Isla de Aguada, Campeche na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
37 / 24°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 27 °C | 30 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 37 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 37 °C | 18:00 |
východ slnka 05:38
západ slnka 18:28
PO HODINÁCH
západ slnka 18:28
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Isla de Aguada, Campeche, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 62 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 82 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 35 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1003 hPa | 53 % | 22 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 59 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 78 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 38 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 37 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1003 hPa | 41 % | 20 °C | 87 % | 0% | 0% | 7% | 86% | |
Isla de Aguada, Campeche, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,7871; -91,4928
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6 204
Nadmorská výška: 0 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Carmen, Ciudad del Carmen
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Isla de Aguada, Campeche, Mexiko. Predpoveď počasia Isla de Aguada, Campeche.
Isla de Aguada, Campeche - počasie v okolí - väčšie mestá
Isla de Aguada, Campeche - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Isla de Aguada, Campeche dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Isla de Aguada, Campeche
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 18:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:14 | 18:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 19:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:21 | 19:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:48 | 01.05.2026 05:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |