Počasie Isleta Chica týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Isleta Chica na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
31 / 16°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 18 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 18:49
PO HODINÁCH
západ slnka 18:49
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Isleta Chica, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 70 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 70 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 24 % | 8 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1010 hPa | 55 % | 15 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 54 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 55 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 33 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 37 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
Isleta Chica, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,3755; -96,9048
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 815 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Xico, Xico
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Isleta Chica, Mexiko. Predpoveď počasia Isleta Chica.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Isleta Chica dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Isleta Chica
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:29 | 29.04.2026 04:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |