Počasie Ixtacerpitán dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ixtacerpitán na 10 dní.
Piatok 1. máj
35 / 23°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Ixtacerpitán, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1008 hPa | 81 % | 20 °C | 16 % | 0% | 14% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 88 % | 20 °C | 90 % | 0% | 64% | 0% | 74% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 49 % | 21 °C | 14 % | 0% | 0% | 2% | 12% | |
Ixtacerpitán, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,4333; -93,0917
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 193 m
Administratívna časť:
- Estado de Chiapas, Tuxtla Gutiérrez
- Ixtacomitán, Ixtacomitán, Chiapas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ixtacerpitán, Mexiko. Predpoveď počasia Ixtacerpitán.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ixtacerpitán dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ixtacerpitán
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:09 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 18:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 19:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 19:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:53 | 01.05.2026 05:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |