Počasie Jaralillo, Guanajuato dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Jaralillo, Guanajuato na 10 dní.
Piatok 1. máj
31 / 16°C
| 0.9 mm | 4 km/h |
| 21 °C | 21 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 18:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 19:09
PO HODINÁCH
západ slnka 19:09
|
|
Predpoveď počasia Jaralillo, Guanajuato, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 39 % | 7 °C | 98 % | 0% | 0% | 93% | 95% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 65 % | 9 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
31 °C 30 °C |
0,5 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 21 % | 6 °C | 82 % | 0% | 0% | 14% | 79% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 25 °C 24 °C |
0,4 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 36 % | 9 °C | 91 % | 0% | 0% | 60% | 78% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1012 hPa | 64 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západný |
1012 hPa | 82 % | 11 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1009 hPa | 17 % | 3 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 32 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západný |
1003 hPa | 9 % | -4 °C | 84 % | 0% | 0% | 84% | 0% | |
Jaralillo, Guanajuato, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,0646; -100,9903
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2039 m
Administratívna časť:
- Estado de Guanajuato, Guanajuato, Guanajuato
- Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional, Dolores Hidalgo, Guanajuato
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jaralillo, Guanajuato, Mexiko. Predpoveď počasia Jaralillo, Guanajuato.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jaralillo, Guanajuato dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jaralillo, Guanajuato
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 12:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 19:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:30 | 01.05.2026 05:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |