Počasie Jesús María, San Luis Potosí dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Jesús María, San Luis Potosí na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
24 / 16°C
| 2.1 mm | 12 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:18
PO HODINÁCH
západ slnka 19:18
|
|
Predpoveď počasia Jesús María, San Luis Potosí, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 79 % | 13 °C | 19 % | 0% | 0% | 15% | 4% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1018 hPa | 95 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 24 °C |
1,7 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 50 % | 13 °C | 17 % | 0% | 1% | 2% | 14% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,2 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 65 % | 13 °C | 39 % | 0% | 0% | 28% | 18% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,5 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 92 % | 14 °C | 87 % | 0% | 23% | 49% | 75% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 93 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 24 °C |
1,2 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1015 hPa | 49 % | 12 °C | 21 % | 0% | 7% | 18% | 3% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1012 hPa | 60 % | 13 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
Jesús María, San Luis Potosí, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,2534; -100,7460
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 74
Nadmorská výška: 2265 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- Cerro de San Pedro, Cerro de San Pedro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jesús María, San Luis Potosí, Mexiko. Predpoveď počasia Jesús María, San Luis Potosí.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jesús María, San Luis Potosí dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jesús María, San Luis Potosí
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 13:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 20:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 20:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:56 | 22.05.2026 00:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |