Počasie Jesús María dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Jesús María na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
23 / 13°C
| 8.6 mm | 14 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 00:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 06:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 18:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 19:21
PO HODINÁCH
západ slnka 19:21
|
|
Predpoveď počasia Jesús María, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,1 mm | 4.9 m/s18 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 85 % | 11 °C | 25 % | 0% | 16% | 7% | 5% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 23 °C |
8,2 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 52 % | 12 °C | 74 % | 0% | 43% | 11% | 55% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,2 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1015 hPa | 78 % | 12 °C | 71 % | 0% | 0% | 7% | 69% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1018 hPa | 89 % | 12 °C | 93 % | 0% | 6% | 77% | 76% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1017 hPa | 95 % | 11 °C | 44 % | 0% | 44% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 52 % | 11 °C | 8 % | 0% | 5% | 0% | 3% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 23 °C 22 °C |
1,5 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 37 % | 7 °C | 35 % | 0% | 0% | 35% | 0% | |
Jesús María, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,8656; -100,6325
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 106
Nadmorská výška: 1735 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- Cedral, Cedral, San Luis Potosí
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jesús María, Mexiko. Predpoveď počasia Jesús María.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jesús María dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jesús María
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 13:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 20:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:53 | 22.05.2026 00:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |