Počasie José Ángel Anguiano dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto José Ángel Anguiano na 10 dní.
Piatok 22. máj
28 / 18°C
| 19.9 mm | 4 km/h |
| 22 °C | 24 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 19:14
PO HODINÁCH
západ slnka 19:14
|
|
Predpoveď počasia José Ángel Anguiano, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
22 °C 25 °C |
11,7 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 19 °C | 34 % | 0% | 29% | 7% | 0% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 18 °C 20 °C |
3,1 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1014 hPa | 91 % | 16 °C | 82 % | 0% | 7% | 12% | 79% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 25 °C 27 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1013 hPa | 63 % | 18 °C | 89 % | 0% | 82% | 3% | 43% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 30 °C |
5,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 54 % | 18 °C | 12 % | 0% | 0% | 4% | 8% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 20 °C 23 °C |
2,1 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 92 % | 18 °C | 84 % | 0% | 45% | 49% | 48% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 18 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 63% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 59 % | 18 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1008 hPa | 50 % | 17 °C | 97 % | 0% | 0% | 2% | 97% | |
José Ángel Anguiano, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,4011; -99,6131
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 11
Nadmorská výška: 1262 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- Ciudad del Maíz, Ciudad del Maíz
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie José Ángel Anguiano, Mexiko. Predpoveď počasia José Ángel Anguiano.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre José Ángel Anguiano dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie José Ángel Anguiano
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:53 | 23.05.2026 01:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |