Počasie José María Morelos dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto José María Morelos na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
24 / 12°C
| 1.5 mm | 9 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 00:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 19:02
PO HODINÁCH
západ slnka 19:02
|
|
Predpoveď počasia José María Morelos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1018 hPa | 91 % | 13 °C | 93 % | 0% | 0% | 71% | 93% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 90 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 23 °C |
1,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 40 % | 9 °C | 50 % | 0% | 3% | 35% | 25% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,4 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 15 °C | 95 % | 0% | 19% | 39% | 93% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 14 °C | 94 % | 0% | 0% | 94% | 3% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
13 °C 13 °C |
0,8 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 89 % | 11 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 23 °C |
3,4 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 64 % | 14 °C | 56 % | 0% | 0% | 16% | 50% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západný |
1015 hPa | 62 % | 13 °C | 33 % | 0% | 0% | 3% | 31% | |
José María Morelos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8179; -97,7736
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 93
Nadmorská výška: 2230 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Tetela de Ocampo, Tetela de Ocampo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie José María Morelos, Mexiko. Predpoveď počasia José María Morelos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre José María Morelos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie José María Morelos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 19:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:48 | 22.05.2026 00:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |