Počasie Juárez, México pozajtra
Predpoveď počasia Juárez, México 28. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 23 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Juárez, México, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 64 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 62 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 63 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 63 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 65 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 65 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 67 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 68 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 56 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 50 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 41 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 35 % | 4 °C | 8 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 30 % | 3 °C | 22 % | 0% | 0% | 11% | 11% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 24 % | 1 °C | 48 % | 0% | 0% | 34% | 21% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 62 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 74 % | 6 °C | 38 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1016 hPa | 28 % | 3 °C | 7 % | 0% | 0% | 5% | 1% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severozápadný |
1009 hPa | 18 % | -1 °C | 28 % | 0% | 0% | 18% | 13% | |
Juárez, México, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,2855; -99,4665
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 300
Nadmorská výška: 2663 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Ocoyoacac, Ocoyoacac
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Juárez, México, Mexiko. Predpoveď počasia Juárez, México.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Juárez, México dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Juárez, México
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:49 | 28.04.2026 04:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |