Počasie Juchitlán, Hidalgo pozajtra
Predpoveď počasia Juchitlán, Hidalgo 28. apríl 2026
Cez deň jasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 33 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Juchitlán, Hidalgo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 74 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 75 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 75 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 77 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1015 hPa | 78 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1012 hPa | 8 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 36 % | 12 °C | 85 % | 0% | 0% | 5% | 84% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 81 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 12 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 10 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 28 % | 9 °C | 8 % | 0% | 0% | 3% | 6% | |
Juchitlán, Hidalgo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,5480; -99,2879
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 575
Nadmorská výška: 1700 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Juchitlán, Hidalgo, Mexiko. Predpoveď počasia Juchitlán, Hidalgo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Juchitlán, Hidalgo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Juchitlán, Hidalgo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 20:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:48 | 28.04.2026 04:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |