Počasie La Andrómeda dnes
| 25 °C | 24 °C | 19:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 21:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 23:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:04
PO HODINÁCH
západ slnka 19:04
Predpoveď počasia La Andrómeda 16. máj 2026
Cez deň najvyššia teplota 25 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Andrómeda, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 19:00
03:00
| dažďové prehánky | 25 °C 23 °C |
0,3 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 29 % | 5 °C | 74 % | 0% | 0% | 64% | 27% | |
| 20:00
04:00
| dážď | 22 °C 21 °C |
0,4 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 43 % | 8 °C | 98 % | 0% | 0% | 98% | 26% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1015 hPa | 56 % | 11 °C | 11 % | 0% | 0% | 6% | 5% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 12 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 67 % | 12 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 12 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 66 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 67 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 80 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 61 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1015 hPa | 49 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 41 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1013 hPa | 37 % | 9 °C | 17 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 31 % | 8 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 25 % | 6 °C | 29 % | 0% | 0% | 11% | 21% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 23 % | 5 °C | 66 % | 0% | 0% | 18% | 60% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 27 °C 25 °C |
0,8 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1009 hPa | 26 % | 6 °C | 76 % | 0% | 0% | 37% | 65% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 24 °C 23 °C |
0,3 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 41 % | 9 °C | 61 % | 0% | 0% | 7% | 60% | |
| 17:00
01:00
| dažďové prehánky | 23 °C 23 °C |
0,4 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 47 % | 11 °C | 32 % | 0% | 0% | 15% | 22% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 23 °C |
2,7 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 47 % | 11 °C | 64 % | 0% | 0% | 33% | 46% | |
| 19:00
03:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
0,7 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1014 hPa | 69 % | 13 °C | 53 % | 0% | 5% | 23% | 39% | |
| 20:00
04:00
| dažďové prehánky | 18 °C 18 °C |
0,8 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1015 hPa | 72 % | 13 °C | 66 % | 0% | 3% | 31% | 52% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1017 hPa | 76 % | 13 °C | 16 % | 0% | 0% | 14% | 1% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 77 % | 13 °C | 9 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 77 % | 13 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
La Andrómeda, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,4544; -98,8859
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2254 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Texcoco, Texcoco de Mora
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Andrómeda, Mexiko. Predpoveď počasia La Andrómeda.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Andrómeda dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre La Andrómeda
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie La Andrómeda
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 13:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 19:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:32 | 16.05.2026 19:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |