Počasie La Arena, Michoacán dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Arena, Michoacán na 10 dní.
Pondelok 25. máj
30 / 16°C
| 0.8 mm | 10 km/h |
| 22 °C | 23 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 19:24
PO HODINÁCH
západ slnka 19:24
|
|
Predpoveď počasia La Arena, Michoacán, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabý dážď | 22 °C 24 °C |
0,8 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1013 hPa | 70 % | 15 °C | 96 % | 0% | 0% | 2% | 96% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 97 % | 15 °C | 32 % | 0% | 3% | 4% | 26% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 36 % | 11 °C | 90 % | 0% | 0% | 35% | 83% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 19 % | 4 °C | 70 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 71 % | 15 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 92 % | 15 °C | 9 % | 0% | 0% | 1% | 7% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 37 % | 12 °C | 32 % | 0% | 0% | 17% | 18% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 28 % | 9 °C | 27 % | 0% | 0% | 8% | 20% | |
La Arena, Michoacán, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,1878; -102,6618
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 770
Nadmorská výška: 1555 m
Administratívna časť:
- Estado de Michoacán de Ocampo, Morelia, Michoacán
- Venustiano Carranza, Venustiano Carranza, Michoacán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Arena, Michoacán, Mexiko. Predpoveď počasia La Arena, Michoacán.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Arena, Michoacán dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Arena, Michoacán
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 19:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 20:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 20:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:59 | 25.05.2026 02:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |