Počasie La Atlántida pozajtra
Predpoveď počasia La Atlántida 28. apríl 2026
Cez deň oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 32 °C. V noci najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Atlántida, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 27 % | 1 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 01:00
10:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 28 % | 0 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 02:00
11:00
| oblačno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 28 % | 0 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 03:00
12:00
| oblačno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 26 % | 0 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 04:00
13:00
| oblačno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 26 % | -1 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 05:00
14:00
| oblačno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 28 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1014 hPa | 11 % | -2 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severozápadný |
1011 hPa | 15 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1013 hPa | 30 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 18% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 38 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 98% | 99% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1012 hPa | 14 % | 2 °C | 97 % | 0% | 0% | 50% | 96% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 35 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 14 % | 3 °C | 99 % | 0% | 0% | 1% | 99% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1010 hPa | 17 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
La Atlántida, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 28,7122; -111,5656
Časová zóna: America / Hermosillo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 10
Nadmorská výška: 33 m
Administratívna časť:
- Estado de Sonora, Hermosillo, Sonora
- Hermosillo, Hermosillo, Sonora
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Atlántida, Mexiko. Predpoveď počasia La Atlántida.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Atlántida dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Atlántida
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 19:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 19:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:23 | 20:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:38 | 28.04.2026 03:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |