Počasie La Bahía dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Bahía na 10 dní.
Piatok 1. máj
33 / 21°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 37 °C | 18:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 18:56
PO HODINÁCH
západ slnka 18:56
|
|
Predpoveď počasia La Bahía, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 95 % | 23 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1005 hPa | 87 % | 19 °C | 38 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 55 % | 22 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 32 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 66 % | 24 °C | 100 % | 0% | 0% | 4% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 82 % | 22 °C | 57 % | 0% | 0% | 14% | 52% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 63 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 34 °C 39 °C |
0,3 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 55 % | 23 °C | 37 % | 0% | 2% | 2% | 35% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 29 °C 34 °C |
3,5 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 75 % | 23 °C | 94 % | 0% | 41% | 13% | 91% | |
La Bahía, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,5350; -97,9180
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 12
Nadmorská výška: 353 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Pantepec, Mecapalapa
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Bahía, Mexiko. Predpoveď počasia La Bahía.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Bahía dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Bahía
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 18:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 19:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:17 | 01.05.2026 05:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |