Počasie La Bomba (Barranca Panchomas) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Bomba (Barranca Panchomas) na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
34 / 21°C
| 0.2 mm | 1 km/h |
| 24 °C | 27 °C | 00:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 32 °C | 18:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:06
PO HODINÁCH
západ slnka 19:06
|
|
Predpoveď počasia La Bomba (Barranca Panchomas), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 69 % | 18 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 77 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 28 % | 12 °C | 66 % | 0% | 0% | 2% | 65% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 32 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 33 % | 13 °C | 73 % | 0% | 0% | 3% | 73% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 72 % | 18 °C | 6 % | 0% | 0% | 4% | 2% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 81 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1011 hPa | 30 % | 13 °C | 12 % | 0% | 0% | 2% | 10% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 34 °C 34 °C |
2,6 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 26 % | 11 °C | 89 % | 0% | 0% | 29% | 85% | |
La Bomba (Barranca Panchomas), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,5403; -99,2594
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 16
Nadmorská výška: 862 m
Administratívna časť:
- Estado de Morelos, Cuernavaca, Morelos
- Jojutla, Jojutla de Juárez
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Bomba (Barranca Panchomas), Mexiko. Predpoveď počasia La Bomba (Barranca Panchomas).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Bomba (Barranca Panchomas) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Bomba (Barranca Panchomas)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 19:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:57 | 22.05.2026 00:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |