Počasie La Bomba dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Bomba na 10 dní.
Piatok 1. máj
28 / 18°C
| 0.7 mm | 2 km/h |
| 23 °C | 21 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 21 °C | 18:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 18:58
PO HODINÁCH
západ slnka 18:58
|
|
Predpoveď počasia La Bomba, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1011 hPa | 28 % | 3 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 37 % | 3 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 26 °C |
0,7 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 20 % | 3 °C | 19 % | 0% | 0% | 7% | 13% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 45 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 18% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 49 % | 9 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 63 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1010 hPa | 20 % | 3 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 10% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 25 % | 4 °C | 46 % | 0% | 0% | 35% | 17% | |
La Bomba, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,2709; -98,8876
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2244 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Chalco, Chalco de Díaz Covarrubias
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Bomba, Mexiko. Predpoveď počasia La Bomba.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Bomba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Bomba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 18:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 19:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 19:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 20:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:19 | 01.05.2026 05:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |