Počasie La Delicia dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Delicia na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
30 / 22°C
| 46.6 mm | 1 km/h |
| 23 °C | 27 °C | 00:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 19:20
PO HODINÁCH
západ slnka 19:20
|
|
Predpoveď počasia La Delicia, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 27 °C |
40,4 mm | 5.4 m/s19 km/h východný |
1011 hPa | 95 % | 22 °C | 70 % | 0% | 39% | 2% | 51% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
1,1 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1012 hPa | 92 % | 20 °C | 93 % | 0% | 76% | 36% | 57% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 30 °C 36 °C |
4,8 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 70 % | 23 °C | 28 % | 0% | 28% | 1% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 81 % | 22 °C | 75 % | 0% | 27% | 0% | 64% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 91 % | 22 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 96 % | 22 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabý dážď | 28 °C 33 °C |
0,7 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 75 % | 22 °C | 91 % | 0% | 90% | 0% | 16% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 77 % | 23 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
La Delicia, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,3288; -99,0254
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 99 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Miguel Alemán, Ciudad Miguel Alemán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Delicia, Mexiko. Predpoveď počasia La Delicia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Delicia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Delicia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 19:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 13:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 19:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 20:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:17 | 20:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:45 | 24.05.2026 01:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |