Počasie La Desviación de los Robles dnes
| 33 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 38 °C | 15:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 17:00 | |
| 27 °C | 34 °C | 22:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 18:45
PO HODINÁCH
západ slnka 18:45
Predpoveď počasia La Desviación de los Robles 26. apríl 2026
Popoludní polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 33 °C. V noci najnižšia teplota 27 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Desviación de los Robles, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 08:00
16:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1007 hPa | 77 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1007 hPa | 70 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1006 hPa | 64 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1006 hPa | 60 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 61 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 61 % | 24 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 59 % | 23 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severovýchodný |
1003 hPa | 60 % | 23 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 63 % | 23 °C | 38 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 66 % | 23 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 73 % | 24 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 83 % | 25 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 28 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 88 % | 25 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 28 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 90 % | 25 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1007 hPa | 90 % | 25 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1007 hPa | 89 % | 24 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1007 hPa | 89 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 88 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 79 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 74 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 78 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h južný |
1007 hPa | 82 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1007 hPa | 85 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1008 hPa | 83 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1009 hPa | 75 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1009 hPa | 69 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 61 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 54 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 50 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východný |
1006 hPa | 50 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východný |
1006 hPa | 52 % | 23 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h východný |
1005 hPa | 54 % | 23 °C | 44 % | 0% | 0% | 0% | 44% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h východný |
1004 hPa | 57 % | 23 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 61 % | 23 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h východný |
1006 hPa | 68 % | 23 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h východný |
1006 hPa | 79 % | 24 °C | 56 % | 0% | 0% | 0% | 56% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východný |
1008 hPa | 84 % | 25 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 86 % | 25 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 86 % | 25 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 89 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
La Desviación de los Robles, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,0063; -96,1160
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 11 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Medellín, Medellín de Bravo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Desviación de los Robles, Mexiko. Predpoveď počasia La Desviación de los Robles.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Desviación de los Robles dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre La Desviación de los Robles
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie La Desviación de los Robles
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 18:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:22 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 19:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:49 | 26.04.2026 02:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |