Počasie La Gloria, Tamaulipas týždeň
Predpoveď počasia pre mesto La Gloria, Tamaulipas na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
36 / 24°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 27 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 06:00 | |
| 35 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 36 °C | 39 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:08
PO HODINÁCH
západ slnka 19:08
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Gloria, Tamaulipas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 72 % | 21 °C | 18 % | 0% | 0% | 10% | 9% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 92 % | 22 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 46 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 37 % | 19 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 72 % | 21 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1008 hPa | 89 % | 22 °C | 100 % | 0% | 98% | 0% | 100% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 45 % | 20 °C | 99 % | 0% | 3% | 0% | 99% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1002 hPa | 39 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
La Gloria, Tamaulipas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,5098; -99,1779
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 93 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Mier, Mier
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Gloria, Tamaulipas, Mexiko. Predpoveď počasia La Gloria, Tamaulipas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Gloria, Tamaulipas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Gloria, Tamaulipas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 20:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 20:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:41 | 29.04.2026 04:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |