Počasie La Gloria dnes
| 34 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 37 °C | 42 °C | 15:00 | |
| 35 °C | 40 °C | 17:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 22:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
Predpoveď počasia La Gloria 26. apríl 2026
Popoludní polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 37 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 26 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Gloria, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 08:00
16:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1007 hPa | 85 % | 24 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1007 hPa | 75 % | 23 °C | 76 % | 0% | 76% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1007 hPa | 64 % | 23 °C | 46 % | 0% | 46% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 57 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 51 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 36 °C 41 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 47 % | 23 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 37 °C 42 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 46 % | 23 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 37 °C 42 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1002 hPa | 46 % | 23 °C | 33 % | 0% | 0% | 0% | 33% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 36 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1002 hPa | 48 % | 23 °C | 21 % | 0% | 3% | 0% | 18% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 35 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1002 hPa | 55 % | 24 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 33 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 62 % | 24 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 73 % | 24 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1005 hPa | 79 % | 24 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 83 % | 24 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 86 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 90 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1007 hPa | 94 % | 24 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 97 % | 24 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1006 hPa | 99 % | 24 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 99 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1006 hPa | 99 % | 23 °C | 25 % | 4% | 25% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 99 % | 23 °C | 82 % | 76% | 82% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1007 hPa | 99 % | 23 °C | 93 % | 82% | 93% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1008 hPa | 95 % | 24 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1008 hPa | 79 % | 23 °C | 76 % | 0% | 76% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 67 % | 23 °C | 68 % | 0% | 68% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 32 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 63 % | 23 °C | 17 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 58 % | 24 °C | 15 % | 0% | 12% | 0% | 2% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 40 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 52 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 37 °C 42 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 47 % | 23 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 38 °C 43 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1005 hPa | 44 % | 23 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 38 °C 43 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1004 hPa | 45 % | 23 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 36 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1004 hPa | 49 % | 24 °C | 68 % | 0% | 1% | 0% | 67% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1004 hPa | 51 % | 22 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1005 hPa | 58 % | 22 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1006 hPa | 65 % | 22 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 67 % | 22 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1008 hPa | 71 % | 22 °C | 40 % | 0% | 0% | 0% | 40% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 75 % | 22 °C | 66 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 80 % | 22 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
La Gloria, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,3825; -97,2914
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 45 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Papantla, Papantla de Olarte
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Gloria, Mexiko. Predpoveď počasia La Gloria.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Gloria dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre La Gloria
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie La Gloria
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 19:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 20:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:52 | 26.04.2026 02:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |