Počasie La Guitarra dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Guitarra na 10 dní.
Piatok 1. máj
33 / 26°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
| 27 °C | 32 °C | 00:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 18:47
PO HODINÁCH
západ slnka 18:47
|
|
Predpoveď počasia La Guitarra, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 79 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1006 hPa | 77 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 55 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1002 hPa | 76 % | 25 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 76 % | 23 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1004 hPa | 77 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1003 hPa | 48 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1003 hPa | 74 % | 25 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
La Guitarra, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,0181; -96,2317
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 65
Nadmorská výška: 26 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Jamapa, Jamapa, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Guitarra, Mexiko. Predpoveď počasia La Guitarra.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Guitarra dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Guitarra
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 18:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:21 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:08 | 01.05.2026 05:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |