Počasie La Hacienda pozajtra
Predpoveď počasia La Hacienda 28. apríl 2026
Cez deň od rána zamračené, poludnie oblačno, večer zamračené. Najvyššia teplota 23 °C. V noci najnižšia teplota 9 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Hacienda, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 46 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 100% | |
| 01:00
09:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 48 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 100% | |
| 02:00
10:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 48 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 95% | 100% | |
| 03:00
11:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 49 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 90% | 100% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 47 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 95% | 100% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 46 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 100% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 45 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 100% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1016 hPa | 9 % | -10 °C | 80 % | 0% | 0% | 75% | 18% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1015 hPa | 12 % | -10 °C | 100 % | 0% | 0% | 78% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 40 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 31% | 100% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 46 % | -2 °C | 99 % | 0% | 0% | 1% | 99% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 25 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 8 % | -11 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 22 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 13 % | -6 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
La Hacienda, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,1011; -106,9721
Časová zóna: America / Chihuahua
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 72
Nadmorská výška: 2230 m
Administratívna časť:
- Estado de Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
- Guadalupe y Calvo, Guadalupe y Calvo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Hacienda, Mexiko. Predpoveď počasia La Hacienda.
La Hacienda - počasie v okolí - väčšie mestá
La Hacienda - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Hacienda dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Hacienda
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 19:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:08 | 20:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:40 | 20:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:10 | 21:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:19 | 28.04.2026 04:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |