Počasie La Haciendita pozajtra
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Haciendita, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1012 hPa | 92 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1012 hPa | 94 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1011 hPa | 95 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1011 hPa | 96 % | 20 °C | 7 % | 2% | 2% | 4% | 0% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 20 °C | 18 % | 4% | 7% | 11% | 0% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 19 °C | 18 % | 7% | 12% | 7% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 19 °C | 23 % | 8% | 19% | 5% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 45 % | 19 °C | 17 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 63 % | 20 °C | 16 % | 0% | 0% | 2% | 14% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1012 hPa | 91 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 94 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1010 hPa | 44 % | 19 °C | 40 % | 0% | 0% | 1% | 39% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1007 hPa | 55 % | 19 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
La Haciendita, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,0414; -99,2328
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 341
Nadmorská výška: 486 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Ayutla de los Libres, Ayutla de los Libres
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Haciendita, Mexiko. Predpoveď počasia La Haciendita.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Haciendita dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Haciendita
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 18:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 19:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 20:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:48 | 28.04.2026 04:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |