Počasie La Parada de Neria (Parada la Palma) dnes
| 28 °C | 31 °C | 16:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 18:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 20:00 | |
| 22 °C | 27 °C | 22:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 19:00
PO HODINÁCH
západ slnka 19:00
Predpoveď počasia La Parada de Neria (Parada la Palma) 27. máj 2026
Večer dážď. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 1,2 mm. V noci silné dažďové prehánky. Najnižšia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 7,8 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Parada de Neria (Parada la Palma), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 13:00
21:00
| zamračené | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 59 % | 20 °C | 93 % | 0% | 10% | 16% | 90% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 54 % | 19 °C | 98 % | 0% | 5% | 3% | 98% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1008 hPa | 56 % | 19 °C | 99 % | 0% | 20% | 2% | 99% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1008 hPa | 62 % | 20 °C | 99 % | 0% | 7% | 3% | 99% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 65 % | 20 °C | 98 % | 0% | 8% | 6% | 98% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 76 % | 21 °C | 95 % | 0% | 12% | 6% | 93% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 87 % | 22 °C | 89 % | 0% | 7% | 17% | 87% | |
| 20:00
04:00
| dažďové prehánky | 23 °C 28 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 22 °C | 72 % | 0% | 32% | 6% | 57% | |
| 21:00
05:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 99 % | 3% | 10% | 84% | 99% | |
| 22:00
06:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 99 % | 3% | 15% | 75% | 98% | |
| 23:00
07:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1013 hPa | 98 % | 21 °C | 93 % | 7% | 25% | 10% | 92% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
0,3 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 96 % | 20 °C | 90 % | 2% | 9% | 34% | 87% | |
| 01:00
09:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
4,4 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 64% | 100% | 87% | 88% | |
| 02:00
10:00
| silný dážď | 19 °C 21 °C |
1,9 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 98 % | 19 °C | 96 % | 10% | 78% | 69% | 58% | |
| 03:00
11:00
| silný dážď | 19 °C 21 °C |
1,2 mm | 5.2 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 95 % | 18 °C | 86 % | 0% | 10% | 79% | 76% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 95 % | 18 °C | 59 % | 0% | 0% | 46% | 50% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 96 % | 18 °C | 96 % | 0% | 0% | 95% | 31% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 95 % | 18 °C | 36 % | 0% | 0% | 29% | 10% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 92 % | 19 °C | 66 % | 0% | 0% | 13% | 60% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 84 % | 21 °C | 68 % | 0% | 0% | 9% | 64% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 20 °C | 28 % | 0% | 0% | 12% | 18% | |
| 10:00
18:00
| dažďové prehánky | 27 °C 30 °C |
0,3 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 65 % | 19 °C | 57 % | 0% | 5% | 23% | 43% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 27 °C 30 °C |
0,4 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 63 % | 19 °C | 24 % | 0% | 4% | 10% | 16% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 31 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 62 % | 19 °C | 46 % | 0% | 2% | 8% | 41% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 29 °C 32 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1011 hPa | 56 % | 19 °C | 36 % | 0% | 1% | 6% | 34% | |
| 14:00
22:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 32 °C |
1,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 56 % | 19 °C | 64 % | 0% | 4% | 18% | 58% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 28 °C 31 °C |
0,4 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 62 % | 19 °C | 43 % | 0% | 1% | 25% | 25% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 30 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1010 hPa | 61 % | 19 °C | 52 % | 0% | 0% | 14% | 44% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 30 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1010 hPa | 63 % | 19 °C | 31 % | 0% | 0% | 5% | 28% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 70 % | 19 °C | 12 % | 0% | 9% | 4% | 3% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 87 % | 21 °C | 10 % | 0% | 2% | 7% | 0% | |
| 20:00
04:00
| dažďové prehánky | 23 °C 27 °C |
0,5 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1012 hPa | 92 % | 21 °C | 13 % | 2% | 7% | 4% | 1% | |
| 21:00
05:00
| dažďové prehánky | 22 °C 26 °C |
0,8 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 21 °C | 71 % | 5% | 32% | 7% | 56% | |
| 22:00
06:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 25 °C |
1,8 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 20 °C | 82 % | 22% | 58% | 21% | 33% | |
| 23:00
07:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
1,5 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 97 % | 20 °C | 93 % | 0% | 88% | 26% | 35% | |
La Parada de Neria (Parada la Palma), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,9753; -97,0186
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 68
Nadmorská výška: 1262 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Chocamán, Chocamán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Parada de Neria (Parada la Palma), Mexiko. Predpoveď počasia La Parada de Neria (Parada la Palma).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Parada de Neria (Parada la Palma) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre La Parada de Neria (Parada la Palma)
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie La Parada de Neria (Parada la Palma)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:25 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 19:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 20:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:16 | 27.05.2026 03:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |