Počasie La Puerta del Yolo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Puerta del Yolo na 10 dní.
Piatok 1. máj
29 / 12°C
| 3.8 mm | 10 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 00:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 18:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 18:57
PO HODINÁCH
západ slnka 18:57
|
|
Predpoveď počasia La Puerta del Yolo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 69 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 63 % | 5 °C | 45 % | 0% | 0% | 0% | 45% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 27 °C |
3,8 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 23 % | 5 °C | 50 % | 0% | 0% | 26% | 34% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1012 hPa | 61 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 68% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 73 % | 10 °C | 14 % | 0% | 0% | 7% | 7% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 71 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 26 °C |
1,8 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 23 % | 4 °C | 18 % | 0% | 0% | 15% | 10% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1012 hPa | 68 % | 14 °C | 44 % | 0% | 0% | 15% | 34% | |
La Puerta del Yolo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,0724; -98,3114
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 190
Nadmorská výška: 2275 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- Cuautepec de Hinojosa, Cuautepec de Hinojosa
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Puerta del Yolo, Mexiko. Predpoveď počasia La Puerta del Yolo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Puerta del Yolo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Puerta del Yolo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 19:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 19:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 20:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:18 | 01.05.2026 05:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |