Počasie La Purísima, Coahuila pozajtra
Predpoveď počasia La Purísima, Coahuila 28. apríl 2026
Cez deň oblačno, poludnie slabé dažďové prehánky, večer zamračené. Najvyššia teplota 36 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 26 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Purísima, Coahuila, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 64 % | 21 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 68 % | 21 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 73 % | 22 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 78 % | 22 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 80 % | 22 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1008 hPa | 81 % | 22 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 82 % | 22 °C | 32 % | 0% | 3% | 0% | 31% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
35 °C 39 °C |
0,6 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 45 % | 21 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 39 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 4% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 57 % | 20 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 80 % | 21 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 36 °C 39 °C |
0,3 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 38 % | 19 °C | 60 % | 0% | 0% | 2% | 60% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 33 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 6% | 100% | |
La Purísima, Coahuila, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 27,9627; -101,2892
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 386 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- San Juan de Sabinas, San Juan de Sabinas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Purísima, Coahuila, Mexiko. Predpoveď počasia La Purísima, Coahuila.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Purísima, Coahuila dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Purísima, Coahuila
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 19:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 20:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:55 | 28.04.2026 04:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |