Počasie La Quinta dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Quinta na 10 dní.
Piatok 1. máj
29 / 18°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 18 °C | 18 °C | 05:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 11:00 | |
| 29 °C | 27 °C | 17:00 | |
| 24 °C | 22 °C | 23:00 |
východ slnka 05:41
západ slnka 19:00
PO HODINÁCH
západ slnka 19:00
|
|
Predpoveď počasia La Quinta, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1008 hPa | 52 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 35 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1006 hPa | 19 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1010 hPa | 32 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h južný |
1009 hPa | 54 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 21 % | 5 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1007 hPa | 15 % | 3 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1010 hPa | 25 % | 4 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
La Quinta, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 29,2684; -110,8925
Časová zóna: America / Hermosillo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 289 m
Administratívna časť:
- Estado de Sonora, Hermosillo, Sonora
- Hermosillo, Hermosillo, Sonora
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Quinta, Mexiko. Predpoveď počasia La Quinta.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Quinta dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Quinta
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:20 | 13:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 19:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 19:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:24 | 01.05.2026 05:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |