Počasie La Rumorosa, Nuevo León dnes
| 37 °C | 39 °C | 16:00 | |
| 34 °C | 37 °C | 18:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 20:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 22:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 19:11
PO HODINÁCH
západ slnka 19:11
Predpoveď počasia La Rumorosa, Nuevo León 26. apríl 2026
Cez deň oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 37 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Rumorosa, Nuevo León, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 82 % | 21 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1006 hPa | 85 % | 21 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 88 % | 21 °C | 16 % | 0% | 3% | 0% | 14% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1006 hPa | 91 % | 21 °C | 21 % | 0% | 9% | 0% | 12% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1006 hPa | 93 % | 22 °C | 79 % | 0% | 16% | 0% | 78% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1006 hPa | 94 % | 22 °C | 96 % | 0% | 14% | 2% | 96% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 95 % | 22 °C | 66 % | 1% | 12% | 0% | 62% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 94 % | 22 °C | 46 % | 0% | 10% | 0% | 40% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 83 % | 22 °C | 8 % | 0% | 2% | 0% | 6% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 67 % | 21 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 52 % | 20 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 41 % | 19 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 33 % | 17 °C | 17 % | 0% | 0% | 3% | 14% | |
| 13:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
37 °C 39 °C |
0,1 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1005 hPa | 33 % | 18 °C | 13 % | 0% | 0% | 10% | 3% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1005 hPa | 35 % | 18 °C | 43 % | 0% | 0% | 28% | 21% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 37 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 27 % | 15 °C | 31 % | 0% | 0% | 17% | 16% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 37 °C 39 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1003 hPa | 35 % | 18 °C | 50 % | 0% | 0% | 23% | 35% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1003 hPa | 38 % | 19 °C | 64 % | 0% | 0% | 16% | 60% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východný |
1003 hPa | 46 % | 20 °C | 93 % | 0% | 0% | 7% | 93% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východný |
1004 hPa | 51 % | 21 °C | 83 % | 0% | 2% | 0% | 83% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východný |
1005 hPa | 61 % | 22 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 67 % | 23 °C | 43 % | 0% | 6% | 0% | 39% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 72 % | 23 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 77 % | 23 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 80 % | 23 °C | 14 % | 0% | 2% | 0% | 11% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 84 % | 23 °C | 21 % | 0% | 11% | 0% | 10% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1006 hPa | 87 % | 23 °C | 13 % | 0% | 10% | 0% | 3% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 92 % | 23 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 90 % | 23 °C | 44 % | 0% | 15% | 0% | 33% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 92 % | 23 °C | 39 % | 2% | 39% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 95 % | 23 °C | 13 % | 7% | 13% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1007 hPa | 95 % | 23 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1008 hPa | 82 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1008 hPa | 67 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 56 % | 22 °C | 44 % | 0% | 0% | 0% | 44% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 48 % | 21 °C | 84 % | 0% | 0% | 0% | 84% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1007 hPa | 43 % | 21 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 36 °C 39 °C |
0,6 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 41 % | 21 °C | 59 % | 0% | 0% | 8% | 55% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 36 °C 39 °C |
0,4 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1007 hPa | 38 % | 19 °C | 61 % | 0% | 1% | 25% | 50% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 35 % | 17 °C | 21 % | 0% | 0% | 7% | 18% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 38 % | 18 °C | 97 % | 0% | 0% | 7% | 97% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 43 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 2% | 100% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1005 hPa | 45 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1006 hPa | 49 % | 21 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1007 hPa | 57 % | 22 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1008 hPa | 67 % | 23 °C | 32 % | 0% | 4% | 0% | 28% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 73 % | 23 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 77 % | 23 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
La Rumorosa, Nuevo León, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,3571; -100,4095
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 582 m
Administratívna časť:
- Estado de Nuevo León, Monterrey
- Salinas Victoria, Salinas Victoria, Nuevo León
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Rumorosa, Nuevo León, Mexiko. Predpoveď počasia La Rumorosa, Nuevo León.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Rumorosa, Nuevo León dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre La Rumorosa, Nuevo León
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie La Rumorosa, Nuevo León
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 19:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 13:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 20:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:58 | 26.04.2026 03:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |