Počasie La Sandía, Guanajuato dnes
| 23 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 31 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 21:00 |
východ slnka 06:19
západ slnka 19:09
PO HODINÁCH
západ slnka 19:09
Predpoveď počasia La Sandía, Guanajuato 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 33 °C. V noci najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Sandía, Guanajuato, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 51 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1011 hPa | 56 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 59 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1011 hPa | 61 % | 9 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 65 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 69 % | 9 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 71 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 68 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 50 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1014 hPa | 30 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 17 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 11 % | -4 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1010 hPa | 8 % | -6 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1008 hPa | 8 % | -4 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 8 % | -4 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 8 % | -5 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 7 % | -5 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 8 % | -5 °C | 20 % | 0% | 0% | 11% | 12% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 32 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 9 % | -3 °C | 49 % | 0% | 0% | 34% | 24% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h južný |
1005 hPa | 18 % | 2 °C | 62 % | 0% | 0% | 61% | 1% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1007 hPa | 25 % | 5 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1009 hPa | 31 % | 6 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 33 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 37 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 40 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 43 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 48 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 51 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 52 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 57 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1013 hPa | 61 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 59 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 46 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 35 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 28 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1012 hPa | 22 % | 5 °C | 18 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1011 hPa | 18 % | 4 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 15 % | 3 °C | 11 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 13 % | 2 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 12 % | 1 °C | 11 % | 0% | 0% | 10% | 1% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 34 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 12 % | 1 °C | 35 % | 0% | 0% | 27% | 11% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 34 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1004 hPa | 12 % | 1 °C | 38 % | 0% | 0% | 7% | 32% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 13 % | 0 °C | 96 % | 0% | 0% | 10% | 96% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h južný |
1007 hPa | 19 % | 4 °C | 97 % | 0% | 0% | 30% | 96% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1010 hPa | 27 % | 6 °C | 78 % | 0% | 0% | 37% | 68% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1012 hPa | 32 % | 7 °C | 95 % | 0% | 0% | 32% | 93% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 34 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 37 % | 7 °C | 91 % | 0% | 0% | 3% | 91% | |
La Sandía, Guanajuato, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,9212; -101,6983
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1779 m
Administratívna časť:
- Estado de Guanajuato, Guanajuato, Guanajuato
- León, León, Guanajuato
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Sandía, Guanajuato, Mexiko. Predpoveď počasia La Sandía, Guanajuato.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Sandía, Guanajuato dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre La Sandía, Guanajuato
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie La Sandía, Guanajuato
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:55 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 19:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:02 | 20:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:10 | 26.04.2026 03:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |