Počasie La Soledad zajtra
| 15 °C | 15 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 20 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 21:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 19:04
PO HODINÁCH
západ slnka 19:04
Predpoveď počasia La Soledad 29. máj 2026
Cez deň od rána polojasno, poludnie jasno. Najvyššia teplota 24 °C. V noci hmla. Najnižšia teplota 8 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Soledad, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 83 % | 8 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 82 % | 7 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 83 % | 7 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1018 hPa | 84 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 82 % | 6 °C | 35 % | 34% | 35% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 84 % | 5 °C | 40 % | 37% | 39% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 84 % | 5 °C | 37 % | 35% | 36% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| hmla | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 74 % | 5 °C | 38 % | 31% | 38% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| hmla | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 72 % | 7 °C | 45 % | 33% | 45% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 65 % | 8 °C | 9 % | 7% | 8% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 49 % | 7 °C | 1 % | 1% | 1% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 31 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 24 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 29 % | 4 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 28 % | 4 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 26 % | 3 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 24 % | 2 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 27 % | 3 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 36 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 52 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 64 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 73 % | 9 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 81 % | 9 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 84 % | 9 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 82 % | 8 °C | 7 % | 0% | 1% | 0% | 5% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 86 % | 8 °C | 30 % | 0% | 28% | 0% | 3% | |
| 02:00
10:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 90 % | 8 °C | 35 % | 34% | 35% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 8 °C | 39 % | 35% | 39% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 7 °C | 45 % | 34% | 45% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 7 °C | 47 % | 34% | 47% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 7 °C | 48 % | 32% | 48% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 87 % | 7 °C | 48 % | 34% | 48% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 78 % | 8 °C | 46 % | 22% | 46% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 66 % | 9 °C | 17 % | 8% | 17% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1017 hPa | 52 % | 9 °C | 4 % | 2% | 4% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1015 hPa | 37 % | 6 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 32 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 33 % | 6 °C | 7 % | 0% | 0% | 2% | 4% | |
La Soledad, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,3587; -97,6901
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 549
Nadmorská výška: 0 m
Administratívna časť:
- Estado de Tlaxcala, Tlaxcala, Tlaxcala
- El Carmen Tequexquitla, Tequixquitla, Tlaxcala
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Soledad, Mexiko. Predpoveď počasia La Soledad.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Soledad dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Soledad
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 19:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 19:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 17:02 | 29.05.2026 04:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |