Počasie La Soledad, Hidalgo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Soledad, Hidalgo na 10 dní.
Pondelok 4. máj
27 / 19°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 00:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 18:58
PO HODINÁCH
západ slnka 18:58
|
|
Predpoveď počasia La Soledad, Hidalgo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 78 % | 16 °C | 89 % | 0% | 85% | 40% | 14% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 90 % | 17 °C | 46 % | 0% | 33% | 32% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 50 % | 15 °C | 71 % | 0% | 71% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 59 % | 17 °C | 37 % | 0% | 33% | 2% | 3% | |
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 85 % | 17 °C | 95 % | 0% | 95% | 0% | 0% | |
La Soledad, Hidalgo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,5323; -98,1423
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1400 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- San Bartolo Tutotepec, San Bartolo Tutotepec
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Soledad, Hidalgo, Mexiko. Predpoveď počasia La Soledad, Hidalgo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Soledad, Hidalgo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Soledad, Hidalgo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 18:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 12:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 19:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 20:59 | 04.05.2026 07:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |