Počasie La Tapona de Morales dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Tapona de Morales na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
24 / 15°C
| 0.6 mm | 12 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 18:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:19
PO HODINÁCH
západ slnka 19:19
|
|
Predpoveď počasia La Tapona de Morales, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 92 % | 14 °C | 69 % | 0% | 0% | 21% | 63% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 25 °C |
0,6 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 54 % | 13 °C | 25 % | 0% | 0% | 6% | 22% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1012 hPa | 61 % | 13 °C | 21 % | 0% | 0% | 16% | 7% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
16 °C 16 °C |
0,6 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 89 % | 14 °C | 84 % | 0% | 65% | 50% | 6% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 13 °C 13 °C |
1,4 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1016 hPa | 96 % | 12 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 23 °C |
1,2 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 63 % | 14 °C | 8 % | 0% | 2% | 2% | 4% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 21 °C 22 °C |
1,2 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 59 % | 12 °C | 44 % | 0% | 1% | 15% | 34% | |
La Tapona de Morales, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,7287; -100,2641
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 16
Nadmorská výška: 1929 m
Administratívna časť:
- Estado de Nuevo León, Monterrey
- Doctor Arroyo, Doctor Arroyo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Tapona de Morales, Mexiko. Predpoveď počasia La Tapona de Morales.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Tapona de Morales dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Tapona de Morales
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 13:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 20:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 20:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:51 | 22.05.2026 00:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |