Počasie La Técnica pozajtra
Predpoveď počasia La Técnica 28. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Técnica, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1008 hPa | 48 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1008 hPa | 62 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 31 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 41 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 72 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1008 hPa | 82 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 43 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
La Técnica, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,4431; -95,1792
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 20
Nadmorská výška: 286 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- San Andrés Tuxtla, San Andrés Tuxtla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Técnica, Mexiko. Predpoveď počasia La Técnica.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Técnica dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Técnica
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 18:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:18 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 19:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 19:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:31 | 28.04.2026 03:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |