Počasie La Torre, Querétaro týždeň
Predpoveď počasia pre mesto La Torre, Querétaro na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
26 / 11°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 00:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 19:03
PO HODINÁCH
západ slnka 19:03
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Torre, Querétaro, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 87 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1017 hPa | 86 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 28 % | 6 °C | 27 % | 0% | 0% | 25% | 1% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 16 % | -1 °C | 39 % | 0% | 0% | 20% | 25% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 8 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 74 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 25 °C |
1,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1012 hPa | 29 % | 6 °C | 28 % | 0% | 0% | 21% | 10% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1009 hPa | 39 % | 8 °C | 97 % | 0% | 0% | 25% | 96% | |
La Torre, Querétaro, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,0781; -100,1014
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 058
Nadmorská výška: 2539 m
Administratívna časť:
- Estado de Querétaro, Queretaro
- Amealco de Bonfil, Amealco, Querétaro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Torre, Querétaro, Mexiko. Predpoveď počasia La Torre, Querétaro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Torre, Querétaro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Torre, Querétaro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 19:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:42 | 29.04.2026 04:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |